ONLY RPG

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » ONLY RPG » Cereri/Aplicatii » Aplicatii HELPER


Aplicatii HELPER

Posts 1 to 9 of 9

1

Model:

           (citeste si regulamentul)
           

           Numele de pe server:
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:
           De ce doresti aceasta functie?:
           O scurta caracterizare:
           Orele de pe server:
           Level-ul de pe server:
           Cea mai mare realizare de pe server:

+1

2

Numele de pe server:Maker@POSEiDON
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:Pentru ca am vazut pe youtube la SMS si mia placut acest sv de aia ma apuc e acest server .
           De ce doresti aceasta functie?:Pentru ca mi-ar placea sa fiu helper macar helper pentru ca am experienta mare .
           O scurta caracterizare:Sunt Baiat, am varsta de 14 ani sunt din Bucuresti Am ochii caprui, Am parul Negru imi place sa joc samp pe acest server .
           Orele de pe server:0.00
           Level-ul de pe server:7
           Cea mai mare realizare de pe server:Cea mai mare realizare a fost cand am intrat lider la Taxi Los Santos .

0

3

Numele de pe server:xDavid_
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:Deoarece este o comunitate serioasa , cu staff serios si prietenos care e gata sa te ajute mereu cand ai nevoie
           De ce doresti aceasta functie?:Ca sa dau tot ce am mai bun pentru a ajuta playerii.
           O scurta caracterizare:Ma numesc David , in timpul meu liber imi place sa ma joc SAMP si sa ma distrez cantand la chitara si iesind pe afara.Sunt o fie ambitioasa si serioasa.
           Orele de pe server:7.15
           Level-ul de pe server:8
           Cea mai mare realizare de pe server:Lider National Guard , un inf rainbow.

0

4

Numele de pe server:Maker@POSEiDON
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:Pentru ca am vazut la SMS pe youtube si mi-a placut si m-am decis sa ma apuc de aceasta comunitate !
           De ce doresti aceasta functie?:Pentru ca sa fiu si eu cineva pe acest server si vreau sa ajung cat mai departe poate chiar si la admin !
           O scurta caracterizare:Sunt un baiat dragut am ochii caprui si parul negru am varsta de 15 ani si sunt din Bucuresti, Si imi place sa joc samp !
           Orele de pe server:6,90 Aproape 7 .
           Level-ul de pe server:9
           Cea mai mare realizare de pe server:Cea mai mare realizare a mea va fii de as intra ca helper pe acest server.

0

5

Numele de pe server:GreenBoSs19
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:Deoarece am vazut pe YouTube la SMS si a inceput sa imi placa acest sv.
           De ce doresti aceasta functie?:Doaresc aceasta functie doarece,stiu ca sunt capabil si sa ajut playeri la ce nu stiu sa faca pe server.
           O scurta caracterizare:Ma numesc Albu Matei,am varsta de 14 ani,am ochi caprui,par negru,marea majoritate a timpului joc SA-MP.
           Orele de pe server:7:00
           Level-ul de pe server:8
           Cea mai mare realizare de pe server:Cea mai mare realizare a mea a fost sa ajung Lider Los Santos Taxi.

Last edited by GreenBoSs19 (2019-01-13 21:35:56)

0

6

Numele de pe server:XxKroxxX
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:Deoarece imi place foarte mult aceasta comunitate.
           De ce doresti aceasta functie?:Eu mi-as dori Helper deoarece sa pot ajuta playerii incepatori,in aceasta minunata lume virtuala.
           O scurta caracterizare:Ma numesc Florin,am 14 ani,sunt din Valcea,imi place foarte mult gaming-ul.
           Orele de pe server:Deocamdata 2.02 ore dar voi fi mult activ.
           Level-ul de pe server:level 5
           Cea mai mare realizare de pe server:Sa intru in Taxi Faction.

Last edited by XxKroxxX (2019-01-13 21:31:15)

0

7

Numele de pe server: iDan
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?: Deoarece este o comunitate cu niste admini foarte prietenosi si foarte comunicabili si are foarte mult potential.
           De ce doresti aceasta functie?: Deoarece vreau sa avansez pe server, sa ajut playerii si serverul cu activitatea mea.
           O scurta caracterizare:Pentru inceput ma numesc Daniel, am 15 ani, parul negru, ochi caprui. Sunt o persoana de treaba, cu simtul umorului si cu cei 7 ani de acasa. Imi place sa imi fac prieteni noi, sa descopar multe lucruri noi si sa am parte de ele. Nu imi place sa ma cert sau sa ma laud. Imi place sa stau acolo unde imi este locul. Sunt o persoana descurcareata, imi place sa fac unele lucruri pe cont propriu. Incerc sa fac acel lucru cat pot eu de bine, si nu il las niciodata neterminat. Imi ajut prietenii la nevoie, oricand au nevoie de mine, sau eu de ei. Nu astept ceva in schimb de la ei pe moment. Vreau doar sa imi ramana prieteni. Imi place foarte mult si munca in echipa, doar atunci cand e nevoie de ea. In timpul liber ma joc pe calculator, ies cu prietenii sau joc bascket. Motto-ul meu este : Respect si vei fi respectat !!
           Orele de pe server: 25.63
           Level-ul de pe server: 13
           Cea mai mare realizare de pe server: Am devenit lider la factiunea HA.

0

8

Numele de pe server:Maker@POSEiDON
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:In primul rand am ales sa joc pe acest server pentru ca este diferit de celalalte servere din Romania, totodata este populat si pentru ca joc cu prietenii mei.
           De ce doresti aceasta functie?: Vreau sa devin helper, pentru ca vreau sa incerc ceva nou, o experienta mai placuta. Imi place sa ajut player-ii cei noi, cei ce abia au intrat in lumea virtuala. Vreau sa-i indrept spre calea cea buna si sa ridicam DarkTrue cat mai sus. Vreau sa imi fac noi prieteni. Am avut lider si inca am, si cred ca am experienta si pot avea si o functie mai mare.
           O scurta caracterizare:Ma numesc Catalin,locuiesc in Bucuresti de origine sunt din Cluj-napoca dar studiez in Cluj si prin urmare si locuiesc in Cluj.Sunt un baiat inalt,blond cu ochi caprui caruia ii place sa joace fotbal foarte mult si sa se distreze cu fetele prin oras in zilele de weekend.In timpul saptamani invat la un liceu cu profil tehnic pe clasa a 11-a pana la ora 14 de unde plec direct la antrenament,ajungand acasa pe la ora 16-17 intru pe samp si ma joc pana seara dupa ora 23.In unele zile imi iau liber de la gaming si de la antrenament si plec sa lucrez cu bunicul la un service auto in apropriere de Zalau,acolo eu fiind un mecanic ucenic,nu ma pot numi mecanic pe deplin deoarece inca invat de la oameni cu experienta.In weekenduri tot timpul ies cu prietena si cu prietenele ei prin cluburi si terase de noapte.Pe viitor imi propun sa termin liceu si sa merg din aceasta tara undeva in America de Nord si sa lucrez in domeniul IT sau ca electrician la orice service auto.Mai multe va las pe voi sa va dati seama.
           Orele de pe server:9,98
           Level-ul de pe server:11
           Cea mai mare realizare de pe server:De a devenii lider Tow Truck Company.

0

9

Numele de pe server:christy
           De ce ai ales sa joci pe aceasta comunitate?:am vazut la sms pe canal si mi-a placut mult
           De ce doresti aceasta functie?:pentru a deveni helper vreau sa ajut playerii incepatori
           O scurta caracterizare:Sunt din Galati am 13 ani ,ochi caprui ,par blond-brunet
           Orele de pe server:16
           Level-ul de pe server:8
           Cea mai mare realizare de pe server:Intrarea in factiunea Los Vagos ca co-leader

Si am citit regulamentul.

0


You are here » ONLY RPG » Cereri/Aplicatii » Aplicatii HELPER